BRAMY GARAŻOWE I PRZEMYSŁOWE


BRAMY GARAŻOWE uchylne

Prezentujemy Panstwu bramy garażowe uchylne odznaczające się niezwykle praktycznymi w zastosowaniu rozwiązaniami. Równoważące ciężar skrzydła bram garażowych sprężyny zostały osłonięte tak. aby nie doprowadzić do przytrzaśnięcia palcow, zaś specjalne ryglowanie uniemożliwia dostęp osób nieupoważnionych. Każda brama garażowa uchylna posiada wypełnienie wykonane z blachy powlekanej w kolorze RAL lub ocynkowanej.

Podstawowe informacje techniczne:

- oscieżnica i próg wykonane z profili zamkniętych

- skrzydlo bramy i konstnikcja wewnętrzna zmontowane z protili zamkniętych

- poszycie z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekanej akrylem w kolorze z palety RAL, zabezpieczonej folią ochronną

- wytłoczenie blachy pionowe, trapez T-ń lub T-l8

- system sprężyn naciągowych dopasowany indywidualnie do wymiarów bramy

- zamek z wkładką patentową ryglujący do boków lub do progu

- całosć konstrukcji spawana

- uszczelki

- ewentualne docieplenia styropianem

- brama otwierana ręcznie, dostosowana do montażu automatyki

Charakterystyka bram uchylnych

Praktyczne użytkowanie

Tego typu bramy garażowe zostały zaopatrzone w specjalny, naciągowy system otwierania i zamykania, indywidualnie dopasowany do wymiaru bramy. Bramy garażowe uchylne odznaczają
się także zastosowaniem precyzyjnego prowadzenia skrzydła w prowadnicach, dzięki czemu otwieranie i zamykanie przebiega łatwo i stabilnie. Do otwarcia bramy nie jest potrzebna duża siła fizyczna. Tylko w bramach o dużych gabarytach rekomenduje się instalację mechanizmu automatycznego. Ze względu na klasyczny wygląd brama uchylna komponuje się z większością budynków. Uszczelki wykonane ze specjalnie dobranego tworzywa i zamontowane na skrzydle bramy zapewniają izolację termicznąi gwarantują ciche działanie bramy.

Zastosowanie dwóch, skrajnie umieszczonych pakietów sprężyn zapewnia bezpieczne użytkowanie bramy. Nawet W przypadku pęknięcia jednej ze sprężyn nasze bramy uchylne nie opadną samoistnie, podtrzymują je bowiem pozostałe sprężyny. Precyzyjne prowadzenie bramy w prowadnicach na rolkach bieżnych z trwałego tworzywa uniemożliwia wypadnięcie skrzydła bramy. Brama wyposażona jest w zamek z dobrej jakości wkładką patentową, zastosowanie dwóch zamków zatrzaskowych zabezpiecza bramę przed włamaniem.

Dodatki

Bramy można modyfikować wedle życzenia klienta. Oprócz wykonania bramy pod indywidualny wymiar istnieje możliwość zastosowania dodatków uwzględniających potrzeby nabywcy. Bramy uchylne można wyposażyć w izolację termiczną i akustyczną. Warstwa styropianu i panel PCV zapewni ocieplenie i Wygłuszenie pomieszczenia. Furtka w bramie ułatwi dostęp do garażu bez koniecznosci podnoszenia skrzydła. Istnieje możliwość wykonania drzwi wejściowych umieszczonych obok bramy o identycznym poszyciu jak brama. Dzięki szerokiej palecie kolorów istnieje możliwość dopasowania koloru bramy do koloru elewacji.

Zainteresowanych naszymi bramami garażowymi uch/vln/vmi', zachęcamy do kontaktu.

BRAMY GARAŻOWE dwuskrzydłowe

Bramy garażowe dwuskrzydłowe wjazdowe uchylne dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektów magazynowych i gospodarczych.

Podstawowe informacje techniczne:

- konstrukcja wykonana z protili zamkniętych

- poszycie z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekanej akrylem w kolorze z palety RAL, zabezpieczonej folią ochroną

- wytłoczenie blachy pionowe, trapez T-ó i T-l 8

- jedno skrzydło wyposażone w zamek z wkładką patentową, drugie w system samozatrzaskowych rygli

- solidne, wytrzymałe zawiasy z wysokogatunkowej stali

- gumowa uszczelka na całym obwodzie skrzydeł

- ewentualne docieplenia styropianem

- brama otwierana ręcznie, dostosowana do montażu automatyki

Bramy garażowe dwuskrzydłowe to tradycyjne zamknięcie otworów wjazdowych garaży, obiektow magazynowych i gospodarczych. Indywidualnie dopasowany do każdej bramy układ konstrukcyjny
oraz nowoczesna technologia produkcji zapewniają prostotę obsługi, stabilną i cichą pracę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Bramy dwuskrzydłowe idealnie sprawdzają się jako zabudowa dużych, wysokich garaży czy pomieszczeń magazynowych. Poszycie bramy powleczone jest folią ochronną zabezpieczająca bramę na czas transportu i montażu. Dodatkową izolację termicznąi akustyczna zapewnia uszczelka. Jedno skrzydło posiada zamek z wkładką patentową oraz klamką, drugie ryglowane jest do gory i do dołu za pomocą zamków samozatrzaskowych.

Produkujemy bramy dwuskrzydłowe pod wymiar podany przez klienta i w różnych opcjach wyposażenia. Istnieje możliwosć docieplenia bramy styropianem. Zapewnia to dodatkową izolacje tak termiczną jak i akustyczną. Wariant ten stosowany jest zwykle w bramach do garaży połączonych z budynkiem mieszkalnym. W bramach o większych gabarytach praktycznym wariantem jest uzupełnienie jednego ze skrzydeł w furtkę serwisową umożliwiającą swobodne wejście do garażu bez koniecznosci otwierania dużego skrzydła. Bramy dwuskrzydłowe mogą być podziale symetrycznie bądż asymetrycznie. Dzięki szerokiej palecie kolorow istnieje możliwosć dopasowania koloru bramy do koloru elewacji.

Drzwi stalowe

- konstrukcja wykonana z protili zamkniętych
- poszycie z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekanej akrylem w kolorze z palety RAL, zabezpieczonej folią ochroną
- wytłoczenie blachy pionowe, trapez T-6 i T-l8
- skrzydło wyposażone w zamek z wkładką patentową
- gumowa uszczelka na całym obwodzie skrzydła
- ewentualne docieplenia styropianem z maskującym panelem PCV
- dostępne w wersjach prawe lub lewe

Drzwi stalowe stosowane są zwykle jako dodatkowe wejscie serwisowe do garaży lub hal magazynowych. W pomieszczeniach gospodarczych o mniejszych gabarytach służąjako główne wejscie. Poszycie bramy powleczone jest folią ochronną zabezpieczająca bramę na czas transportu i montażu. Firma RAJCHEL produkuje drzwi stalowe pod wymiar podany przez klienta. Istnieje możliwosć docieplenia drzwi styropianem. Zapewnia to dodatkową izolacje tak termiczną jak i akustyczną. Wariant ten stosowany jest zwykle w drzwiach do garaży połączonych z budynkiem mieszkalnym. Dzięki szerokiej palecie kolorów istnieje możliwosć dopasowania koloru drzwi do koloru elewacji. Firma produkuje drzwi stalowe bramy garażowe bramy wjazdowe dwuskrzydłowe uchylne ogrodzenia posesyjne kojce dla psow pawilony biurowo przemysłowe.

BRAMY PRZEMYSŁOWE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bramy segmentowe przemysłowe mające zastosowanie ze względu na swoje walory użytkowe oraz bogate możliwosci dostosowania prowadzenia bramy do konstrukcji budynku w halach przemysłowych i magazynowych. Bogate wyposażenie dodatkowe oferowane przy montażu bramy znacznie usprawni jej obsługę. Bramy segmentowe przemysłowe zbudowane są z paneli ocieplanych gmbosci 40mm, prowadnic i elementów ocynkowanych oraz sprężyn skrętnych. Najczęsciej bramy segmentowe przemysłowe są montowane z napędem elektrycznym lub ręczną przekładnia łańcuchową.

Zastosowanie nierdzewnych elementow montażowych oraz wodoodpornych napędów elektromechanicznych umożliwia pracę bram przy dużej wilgotnosci min. w myjniach samochodowych

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe garażowe wyróżniają się dobra izolacyjnością termiczną przez co oszczędzamy na ogrzewaniu w czasie sezonu grzewczego, a w sezonie letnim chroni nasz garaż przed nadmiernym nagrzaniem, łatwością obsługi. W odróżnieniu od bram garażowych uchylnych lub rozwieranych nie zabierają miejsca przed garażem co daje nam możliwosć wykorzystania miejsca przed garażem do samej bramy co jest istotne np. W przypadku wyjeżdżania z garażu wprost na ulice.

Bramy segmentowe garażowe Wykonane są z paneli ocieplanych pianką 40mm, prowadnic i elementow ocynkowanych, oraz sprężyn skrętnych. Do każdej bramy możemy zastosować napęd elektryczny.

Więcej informacji uzyskacie Państwo przez kontakt z nami na jeden z numerów telefonów lub adres meilowy podane na naszej stronie internetowej.