OGRODZENIA

OGRODZENIA

Oferujemy Państwu szeroki wybór przęseł ogrodzeniowych (ogrodzenia metalowe) oraz kompleksowe ogrodzenia z bramami, furtkami i słupkami. Uniwersalny charakter naszych wyrobów gwarantuje. że każde nasze przęsło ogrodzeniowe doskonale komponuje się z wyglądem posesji, niezależnie od ukształtowania terenu ijej wielkości. Modułowa budowa zapewnia pełne ogrodzenie terenu przęsłami ogrodzeniowymi.

Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenie ma pełnić funkcję strażnika naszej posesji, ale także powinno być dopełnieniem architektury budynku i dekoracją otoczenia. Właśnie dlatego nasze przęsła ogrodzeniowe (ogrodzenia metalowe) wykonane są z dbałością o estetyczny wygląd. Różnorodność wzorow i kształtów ogrodzeń posesyjnych daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia. Oferowane przez nas przęsła wykonane są z trwałych materiałow, dzięki czemu pozostają w idealnym stanie przez długie lata. Nasze przęsła ogrodzeniowe to gwarancja wysokiej jakości.

Oferujemy naszym klientom między innymi różnego typu metalowe przęsła ogrodzeniowe. Są to produkty nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i bardzo nowoczesne. W asortymencie znajdują się przęsła ogrodzeniowe z rozmaitym wypełnieniem. Wyróżniamy sposród nich:

- wypełnienie z profili zamkniętych
- wypełnienie z pełnej stali
- wypelnienie z kątowników
- wypelnienie ze sztachet metalowych

Najbardziej popularne wypełnienia przęseł ogrodzeniowych wykonane są z kształtowników zamkniętych posiadających przekrój kwadratowy a także z prętów, płaskowników, czy np. kątowników.
Coraz więcej Klientów decyduje się na zakup ogrodzeń wykonanych ze sztachet metalowych. Z naszej oferty wybrać można wiele dodatkowych elementów dekoracyjnych, co pozwala dopasować wygląd i styl ogrodzenia do indywidualnych gustów i upodobań.

Aby zabezpieczyć przęsła ogrodzeniowe przed korozją. Można je ocynkować, pomalowac specjalną farbą antykorozyjną i farbą do metalu. W ofercie posiadamy również farby strukturalne i patyny - ozdobne farby do ogrodzeń.

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment ogrodzeń wyprodukowanych według gotowych wzorów, jednak istnieje również możliwośc realizacji zamówień opartych o indywidualny projekt klienta.

Udostępniamy Panstwu W ofercie bramy wjazdowe odpowiednio wykonane i dopasowane do charakteru ogrodzenia oraz posesji. Sprawdzona koncepcja konstrukcyjna oraz właściwy dobór parametrów technicznych naszych bram wjazdowych stanowią wynik wieloletniego doświadczenia producenta. Każda nasza brama wjazdowa idealnie wkomponowuje się W zabudowę przestrzenną. Wysokość i szerokość bramy dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Dostępne w naszej ofercie bramy wjazdowe odznaczają się solidnym wykonaniem i bardzo wysokim poziomem funkcjonalności. Odpowiednio wykonane i dopasowane do charakteru ogrodzenia oraz elewacji posesji bramy wjazdowe idealnie wkomponowują się W zabudowę przestrzenną. Wysokość i szerokość bramy dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb klienta. Zamontowanie automatyki ze zdalnym sterowaniem zapewnia wygodne użytkowanie bramy. Przy sterowaniu automatycznym zabezpieczenie bramy stanowi lampa sygnalizacyjna oraz system fotokomórek. Każdą bramę wjazdową z manualnym systemem otwierania zaopatrujemy także w funkcjonalny system zamków i rygli.